درباره ما

درباره ما

درباره ما

قالیشویی امیرآباد با بیش از 30 سال سابقه فعالیت قالیشویی در استان تهران و استان البرز با بهره گیری از جدیدترین و به روزترین ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات شستشو به مشتریان عزیز خدمات ارائه می نماید. خط کامل قالیشویی بصورت تمام اتوماتیک آلمانی و بدون دخالت دست می باشد.

پرزگیری توسط دستگاه های مخصوص این کار انجام می شود، لکه گیری و ترمیم فرش توسط پرسنل ماهر انجام می شود و همچنین شستشو با مواد شوینده انتخاب شده توسط مشتری خواهد بود. قالیشویی امیر اباد با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و کارآزموده، خدمات کامل شستشو شامل اتو، لول و کاور فرش نیز می باشد. خدمات شستشو در 48 ساعت انجام می گردد. همچنین سایر خدمات شامل خشک شویی انواع مبل و موکت و تخت در محل انجام می گردد. پرداخت وجه درصورت رضایت مشتری می باشد و امکان استرداد وجه درصورت عدم رضایت مشتری وجود دارد. قالیشویی امیرباد ضمانت شستشوی کامل را دارد.

شستشوی فرش ها طبق اصول و موازین اسلامی انجام شده و تمامی فرش ها آبکشی و کر اسلامی داده می شود. شستشوی فرش های دستباف با دقت بیشتری انجام می شود تا کوچکترین آسیبی به فرش ها وارد نشود. همچنین تمامی فرشها پس از شستشو به سالن های گرمخانه منتقل می شوند. و در دمای استاندارد هر فرش خشک می شود. لازم به ذکر است شرایط جوی ( مانند برف ، باران و… ) نیز بر روند شستشو و خشک شدن فرش تاثیری ندارد. پس از خشک شدن کامل فرشها ، و تایید واحد کنترل کیفیت (QC) فرشها اتو، لول وکاورشده و بصورت بسته بندی تحویل مشتری می گردد. فرش ها پس از بارگیری به مناطق مربوطه اعزام و توسط سرویس های پخش درب منازل مشتریان تحویل داده می شود.

در این مرکز خدمات بوتاکس انجام می شود